pl icon en icon

Oferujemy kompleksowe rozwiązania fotograficzne dla firm odzieżowych, sklepów internetowych, importerów.

Chętnie doradzimy najlepsze dla Was rozwiązanie.

ZDJĘCIA ODZIEŻY
TYPU DUCH

cyferka - 1

„Duchy” idealnie odzwierciedlają ubranie, jego fason oraz pozostałe cechy charakterystyczne. Doskonale oddają formę, ukazując w sposób, który wzbudzi na tyle zaufanie klienta,
że dokona on zakupu bez wcześniejszego dotknięcia produktu.
W połączeniu z kilkoma zdjęciami trafnie wybranych szczegółów takich jak struktura materiału, dekoracyjna aplikacja czy detal ukazujący funkcjonalność ubrania, pozwalają mieć wyobrażenie namacalnego produktu.
Dzięki naszemu doświadczeniu potrafimy w późniejszej obróbce graficznej wypośrodkować pomiędzy pożądaną przez ten rodzaj zdjęć symetrią przedstawienia produktu, wygładzeniem ewentualnych fałd i niedoskonałości, a zbyt sztucznym "napompowaniem" ubrania.

zdjęcia odzieży typu duch
zdjęcia flatshot
cyferka - 2

FLATSHOT

Są to zdjęcia ubrań sfotografowanych na płasko, najczęściej
na białym tle. Ubrania są starannie ułożone, rozprasowane
lub specjalnie lekko pofalowane tak, by nadać im kształt
i odpowiedni charakter. Jest to idealne rozwiązanie dla ubrań dziecięcych. Podobny rodzaj przedstawienia odzieży to zdjęcia na wieszaku.

LOOKBOOK

cyferka - 3

Są to zdjęcia prezentujące odzież na modelu. Najczęściej powstają w studiu na gładkim tle. Zdjęcia lookbookowe zdecydowanie najlepiej reklamują ubrania i mają największą siłę oddziaływania na klienta, który identyfikuje się z modelem.
To świetny rodzaj zdjęć przede wszystkim dla sklepów internetowych czy showroomów. Zdjęcia lookbookowe mogą być wykadrowane bez twarzy modelki, co znacznie obniża koszty i skraca czas wdrożenia.

lookbook
sesje wizerunkowe
cyferka - 4

SESJE
WIZERUNKOWE

Są to zdjęcia, których celem jest zaprezentowanie marki, kolekcji ubrań czy działalności firmy, nie tylko konkretnych produktów. Zdjęcia wizerunkowe charakteryzują się spójną koncepcją, jednakowym klimatem, interesującym plenerem, w którym powstają. Ciekawa scenografia, rekwizyty, stylizacja modelki
i póżniejsza obróbka graficzna zapewniają jednoznaczny, klarowny i zapadający w pamięć efekt!
Zdjęcia wizerunkowe nadają się też do prezentacji jako banery stron internetowych, do umieszczania ich w katalogach,
na bilboardach czy przy projektowaniu opakowań.

PACKSHOTY AKCESORIÓW

cyferka - 5

W przypadku butów, torebek, pasków, krawatów i innych dodatków proponujemy wysokiej jakości zdjęcia typu packshot. Dzięki najnowocześniejszemu sprzętowi studyjnemu sprawnie obsługujemy duże zlecenia i gwarantujemy stałą, wysoką jakość fotografii.
Zaletą naszych packshotów jest standaryzacja - kolejne zdjęcia podobnego produktu zostaną oświetlone i wykadrowane dokładnie w ten sam sposób. Dzięki naszym packshotom Twój sklep internetowy zyska profesjonalny wygląd i będzie jeszcze łatwiejszy w obsłudze.

packshoty akcesoriów